oxysport.sk

Batoh Kilpi GLACIER-U

Zľavnený produkt Batoh Kilpi GLACIER-U od výrobcu s dobrým menom Kilpi máte možnosť nakúpiť u nás právě výhodne! K dispozícii teraz v predaji za 117,59 EUR. EAN: 8592914520801
Batoh Kilpi GLACIER-U
Overiť dostupnosť »
Značka: Kilpi
117,59 EUR 233,99 EUR Zľava -49%

Popis produktu

Batoh Kilpi GLACIER-U – Tento špičkový freeridový batoh Kilpi GLACIER-U je určený pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať jazdu v prašane a objavovať nedotknutú zimnú krajinu. Je vyrobený z veľmi odolného materiálu voči oderu a mechanickému poškodeniu. Ergonomicky tvarovaný, mäkký, polstrovanný chrbát sa prispôsobí každému pohybu. Pomocou ramenných, bedrových a náprsných popruhov zafixujete pozíciu batohu. Určite oceníte kompatibilitu s vodným rezervoárom (nie je súčasťou batohu), sieťku na prilbu a integrovanú pláštenku a pasívne vyhľadávací prvok RECCO. Samozrejmosťou je možnosť upevnenia lyží, snowboardu, paličiek alebo cepínu. Praktická Trojkomorová konštrukcia navyše ponúka prístup z chrbtovej strany batohu. V batohu nájdete vrecko na lavínové vybavenie, drobnosti ako peňaženku a doklady a polstrované vrecko na okuliare. Môžete si vybrať z viacerých farebných variantov.
– Špecifikácia: 30 L
– Tkanina: Ribstop
– Kapsy: 2 hlavné vrecká,vrecko na okuliare, vrecko na cennosti, vnútorné vrecko pre vodný rezervoár
– Zipsy: Nylonové
– Vnútorné vrecká: 1 vnútorné vrecko
Materiál: 100% polyester
Akčný produkt Batoh Kilpi GLACIER-U možno nakúpiť bezprostredne tu u nás umiestnený v sekcii doplnky turistické batohy a krosny! Teraz si môžete kúpiť ešte iné produkty v spomínanej kategórii za rozumné peniaze! Vedúci dodávateľ Kilpi pre svojich zákazníkov poskytuje skvelý tovar.. Máme toho viac, preskúmajte u nás taky ďalšie preverené produkty značky Kilpi. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.