Chlapčenské slipy Baby Shark 5 Pack – Frogies

Chlapčenské slipy Baby Shark 5 - Pohodlné chlapčenské slipy v originálnom dizajne s farebnou potlačou obľúbených kreslených postavičiek.-... viac informácií »
Chlapčenské slipy Baby Shark 5 Pack
Značka: Frogies
10,39 EUR21,99 EUR Zľava -52%
Overiť dostupnosť »
Chlapčenské slipy Baby Shark 5 - Pohodlné chlapčenské slipy v originálnom dizajne s farebnou potlačou obľúbených kreslených postavičiek.-...

Chlapčenské slipy Baby Shark 5 – Pohodlné chlapčenské slipy v originálnom dizajne s farebnou potlačou obľúbených kreslených postavičiek.

– pohodlný strih
– mäkký, príjemný materiál
– kvalitná potlač 
– gramáž: 160 gsm

Balenie obsahuje 5 kusov.
Materiál: 95% bavlna, 5% elastan
Zaujímavý tovar získate pohodlne tu a teraz na našom webe v populárnej kateogrii deti boxerky a slipy! Teraz si môžete kúpiť parádne produkty v spomínanej rubrike za super cenu. To ale nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac! Preskúmajte u nás tiež ďalšie kúsky od dodávateľa Frogies. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Populárna značka medzi zákazníkmi Frogies svojim zákazníkom ponúka kvalitné výrobky. za výborné peniaze!

Super kus Chlapčenské slipy Baby Shark 5 od dodávateľa so skvelou povesťou Frogies môžete pohodlne kúpiť momentálne na webe za extra cenu. K dispozícii teraz v predaji za 10,39 EUR.