Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, analýze návštevnosti a personalizácii reklám (v prípade udelenia súhlasu) súbory cookies. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok. Ďalšie informácie.

KONTAKT

OXYGEN Group s.r.o.
Hagarova 2544/5
Bratislava - mestská časť Rača 831 52
tel: +421 948 860 337
info(a)oxysport.sk
Telefonický kontakt v pracovných dňoch:
09:00 - 17:00

TOVAR V AKCII

naša cena € 16,00
dostupné

NAJPREDÁVANEJŠÍ

 

 

Orgánom dohľadu nad poskytovaním služieb informačnej spoločnosti prostredníctvom elektronických zariadení vykonáva Slovenská obchodná inšpekcia so sídlom Prievozská 32, Bratislava


OBCHODNÉ PODMIENKY » Množstevná zľava

Množstevná zľava

 

Ponuka pre školy, športové kluby, fitness centrá a iné organizácie.

Pri nákupe nad 200 EUR ponúkame možnosť zaujímavých zliav. Ich výška bude dohodnutá individuálne a bude sa odvíjať od typu a množstva tovaru.

Stačí keď nás pred uskutočnením objednávky kontaktujete emailom a my Vám následne vypracujeme ponuku. Je možné doobjednať takmer akýkoľvek športový tovar, aj taký ktorý nemáme bežne v ponuke.

Množstevné zľavy ponúkame pri objednávke 3 a viac kusov z toho istého druhu tovaru.

Pri produktoch OXY Sport a objednávkach nad 50 kusov z jedného typu tovaru ponúkame aj možnosť potlače vlastným logom alebo názvom firmy. Vzhľadom na výrobu a špecifickú potlač treba počítať s cca mesačnou dobou dodania.

 

mobil: +421 948 860 337
e-mail: info@oxysport.sk