Ponožky Frogies Rocking Horse

Ponožky Frogies Rocking Horse - Hojdací koník je klasikou každého dieťaťa, no v spojení s červenou farbou, typickou farbou Vianoc, sa z neho stáva... viac informácií »
Ponožky Frogies Rocking Horse
Značka: Frogies
3,59 EUR8,99 EUR Zľava -60%
Overiť dostupnosť »
Ponožky Frogies Rocking Horse - Hojdací koník je klasikou každého dieťaťa, no v spojení s červenou farbou, typickou farbou Vianoc, sa z neho stáva...

Ponožky Frogies Rocking Horse – Hojdací koník je klasikou každého dieťaťa, no v spojení s červenou farbou, typickou farbou Vianoc, sa z neho stáva obľúbený symbol tohto obdobia.
Okrem dekorácie je hojdací koník praktickou hračkou pre deti. Rovnaké sú aj naše Rocking Horse ponožky – vďaka svojej praktickosti Vás poriadne zahrejú a zároveň sa stanú perfektným doplnkom, ktorý navodí príjemnú vianočnú atmosféru.
Materiál: 70% Bavlna, 28% Polyamid, 2% Elastan

Vyberte si k ponožkám originálne darčekové balenie:

Žiadaný produkt Ponožky Frogies Rocking Horse je k dostaniu jednoducho tu na našom webe v známej sekcii muži ponožky. Teraz môžete získať parádne kusy z tejto populárnej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu. U zákazníkov obľúbená značka Frogies má k dispozícii veľmi kvalitný tovar.!

Tento akčný tovar Ponožky Frogies Rocking Horse od značky s dlhou históriou Frogies je možné zaobstarať bezpečne online za primerané peniaze. Teraz môžete získať za skvelú cenu 3,59 EUR.