Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, analýze návštevnosti a personalizácii reklám (v prípade udelenia súhlasu) súbory cookies. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok. Ďalšie informácie.

KONTAKT

OXYGEN Group s.r.o.
Hagarova 2544/5
Bratislava - mestská časť Rača 831 52
tel: +421 948 860 337
info(a)oxysport.sk
Telefonický kontakt v pracovných dňoch:
09:00 - 17:00

TOVAR V AKCII

naša cena € 23,90
dostupné
naša cena € 1,90
dostupné
naša cena € 16,00
dostupné

NAJPREDÁVANEJŠÍ

 

 

Orgánom dohľadu nad poskytovaním služieb informačnej spoločnosti prostredníctvom elektronických zariadení vykonáva Slovenská obchodná inšpekcia so sídlom Prievozská 32, Bratislava


Úvod » TRX, závesný posilňovací sys.

TRX, závesný posilňovací sys.

Závesný posilňovací systém je pravdepodobne naj-univerzálnejšia cvičebná pomôcka, vďaka ktorej môžete efektívne precvičiť celé telo a v postate všetky svalové partie a to aj také aké pri bežnom cvičení nezapojíte.

Cvičenie so závesným systémom sa podobá cvičeniu na gymnastických kruhoch, avšak je všestrannejšie a menej obtiažne a vhodné v podstate pre každého. Pomôže vám zvýšiť silu a kondíciu a zároveň je ľahký a skladný, môžete ho zobrať so sebou prakticky kamkoľvek.

Závesný systém na stránke www.oxysport.sk je z kvalitného nylonu, ma pevné kovové karabíny a odolné gumené úchyty.naša cena € 7,55

dostupné


bežná cena € 35,00

naša cena € 21,90

dostupné
akcianaša cena € 235,00

dostupné
novinka
doprava zdarmanaša cena € 290,00

dostupné
novinka
doprava zdarma

Index kategórií na stránke www.oxysport.sk | cvič efektívne a jednoducho

HMS TRX novinky výber podľa fotiek